Dzień Dziecka z bohaterami Raportu Życia ERGO Hestia!

Dzień Dziecka z bohaterami Raportu Życia ERGO Hestia!

Zostań prawdziwym wilkiem morskim i wybierz się wraz z przyjaciółmi Jacusia w prawdziwie kolorową podróż w morskie głębiny! Kto wie, może i Tobie uda się spotkać króla Bałtyku – Dorsza i wspólnie z Błyskotką i Krabem uratujecie Morświna? Sięgnij po kredki, pokoloruj naszych morskich bohaterów i pochwal się efektem!

Najwspanialsze książki dla dzieci i młodych czytelników to bardzo często ilustracyjne majstersztyki! W Dniu Dziecka zapraszamy do wspólnej ilustracyjnej zabawy, którą przygotowaliśmy w ramach wystawy konkursowej Artystyczna Podróż Hestii w Muzeum nad Wisłą – filii Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.

Od dzisiaj, każdy zwiedzający wystawę może poczuć się
jak dziecko, kolorując morski świat bohaterów Raportu Życia ERGO Hestia 2019. Ten fantastycznie ilustrowany i wierszowany album powstał dzięki współpracy z Bruno Neuhamerem, laureatem Nagrody Specjalnej Prezesa Grupy ERGO Hestia, Piotra M. Śliwickiego w 18. edycji konkursu APH, i prof. Michałem Rusinkiem, członkiem kapituły konkursu Literacka Podróż Hestii.

Kolorowanki możecie też pobrać bezpośrednio z naszej strony i wydrukować: KOLOROWANKI

Raport Życia możecie zobaczyć bezpośrednio na naszej wystawie lub po prostu obejrzeć online: Raport Roczny ERGO Hestia 2019. Raport Życia.