Weź udział w konkursie „Czytamy 2022″!

Weź udział w konkursie „Czytamy 2022″!

Macie już gotową listę książek do przeczytania w 2022 roku? To konkretne plany czytelnicze czy po prostu ambitne postanowienie noworoczne? Chcielibyśmy utrzymać Wasz zapał i dlatego mamy dla Was specjalny instakonkurs „Czytamy 2022″ z czytnikami Kindle 10 do wygrania, dzięki którym wyruszycie w nowym roku w iście literacką podróż. I to nie tylko w domowym zaciszu!

Wyniki konkursu – przewiń stronę w dół.

Na pewno macie swój ulubione wątki, historie, bohaterów lub bohaterki książek nominowanych do Nagrody Literacka Podróż Hestii. A gdyby tak ożywić wybraną scenę w Lesie Kabackim lub w Mieście Czterech Wiatrów, pożartować wspólnie z Małym Lichem, pobuszować w ogródkach działkowych z Porszakiem i Turetem albo pokopać w piłkę z Mundkiem?

Jak wziąć udział w naszej instagramowej zabawie?

1. Wybierz ulubioną scenkę z jednej z nominowanych książek do Nagrody Literacka Podróż Hestii, odtwórz ją w jak najbardziej kreatywny i artystyczny sposób! To może być kolaż, rysunek, zdjęcie a nawet wideo. Możesz wykorzystać to, co masz w domu pod ręką. Nie rób selfie ani nie publikuj wizerunku innych uczestników. Nie przerabiaj pracy w programach graficznych.

2. Opublikuj fotografię w poście na swoim profilu na Instagramie, oznacz nas na niej @literackapodrozhestii, a w opisie dodaj hasztagi #czytamy2022 #literackapodróżhestii

3. Jeśli Ci się spodobało, zaproś innych do zabawy w swojej relacji i nas oznacz!

4. Jeśli jesteś niepełnoletni/niepełnoletnia, w zabawie mogą wziąć udział rodzice lub pełnoletnie rodzeństwo!

5. Konkurs trwa do niedzieli, 9 stycznia 2022 roku! Nie możemy się doczekać efektów! Bawcie się i wygrajcie 1 z 3 czytników Kindle!

6. Przeczytajcie koniecznie regulamin naszej zabawy: REGULAMIN (plik PDF)

 

Wyniki konkursu: galeria zwycięskich prac